Je pro nás důležité, aby Váš mazlíček dobře vypadal a aby se cítil příjemně a spokojeně

Náš salon

NOVĚ

 
Náš salon Vám nabízí profesionální stříhání koupání, trimování a lázeňské procedury

VÍCE...

Header

Lázeňské procedury neslouží pouze k rozmazlování Vašeho miláčka, ale jsou velmi prospěšné pro kůži a srst psa. Používám pouze kosmetiku PET ESTHÉ, což je japonská kosmetika známá po celém světě díky přírodním složkám z Mrtvého moře.

Thalasso terapie – masáž mořským bahnem

Je to TOP procedura v péči o srst. Jde o zábaly a následně masáže pomocí mořského bahna s extrakty z mořských řas a jojobového oleje. Skrze kůži velmi dobře proniká do organismu a odvádí z těla psa odpadní toxické látky. Dále vyživuje pokožku. Bahno působí protizánětlivě a antibakteriálně, proto je vhodné pro psy s DERMATOLOGICKÝMI problémy. Po této proceduře je kůže odolná vůči pachům, nečistotám, plísním a srst je příjemně hladká.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Perličková koupel

Perličková koupel slouží jako relaxační procedura v kombinaci s účinnými aromaterapiemi. Při perličkové koupeli bublinky jemně masírují tělo psa, následuje zklidnění a relaxace. Perličkové koupele se využívají k léčbě artrózy a kožních problémů. Poskytuje úlevu při bolestech kloubů, problémech kůže, podporuje krevní oběh a pomáhá při regeneraci svalstva.

 

 

 

 

 

 

 

Pedikúra pro psy

Péče o tlapky Vašeho mazlíčka e velmi důležitá. V nabídce máme hydratační gel, který dodává suchým a drsným polštářkům vlhkost a prvotřídní péči. K celkové pedikúře patří i lakování drápků, které brání bolestivému štěpení. A díky extraktu ze zeleného čaje zabraňuje žloutnutí a deformaci. Na výběr jsou laky v přírodních i ve výrazných barevných odstínech.

 

 

 

 

 

 

Kosmetika SPA, používaná při lázeňských procedurách

Šampony a kondicionéry pro profesionální použití pro psy, kteří mají za sebou estetickou proceduru v rámci speciálního programu řady aromaterapie nebo Thalasso terapie. Tyto přípravky zahrnují kombinaci bahenních přísad z celého světa, které mají vynikající vlastnosti při čištění kůže a obsahují speciální přírodní bělící přísady. Výrobky byly vytvořeny pro zvýšení estetické účinnosti a prodloužení efektu produktů ze speciální řady.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aroma terapie - masáže vonnými oleji

Aroma terapie je estetická procedura prováděná vyškolenými profesionály. Jde o kombinaci 6-ti druhů hloubkových masáží vonnými oleji s přísadami, které posilují srst Vašeho pejska. Nejen, že ji léčí, uklidní a zkvalitní, ale ochrání ji zevnitř i zvenku.

 

 

 

 

 

 

Aroma koupele v solích z Mrtvého moře

Jedná se o uvolňující relaxační koupele pro Vašeho miláčka. Obsahují přírodní výtažky z rostlin a léčivých solí z Mrtvého moře bohatých na minerály. Koupele hydratují a zpevňují kůži a srst se stává zdravější, lesklejší a příjemně voní. Během koupele se roztahují póry, odplavují se nečistoty a dochází k prokrvení a výživě pokožky. Zároveň zbaví srst lupů a mastnoty. Tyto koupele působí antiparazitálně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lifestyle

partneři

Animo logo Veterinární klinika